Řekněte to POHLEDEM .-)

Obraz je první vjem, který zachytí naše oči. Když nás zaujme, dáme se do čtení textu nebo do dalšího prohlížení. Využijte síly obrazu pro vytvoření vlastních pohlednic, kterými můžete originálním způsobem prezentovat své podnikání, svatbu nebo sami sebe.

K čemu se mohou hodit firemní nebo osobní pohlednice?


1/ Pohlednice potřebuje každý penzion, hotel, rekreační středisko, restaurace… chcete, aby hosté měli možnost poslat příbuzných či přátelům pozdrav přímo z vašeho podniku?

Chcete, aby hosté na vlastní náklady rozesílali Váš marketingový materiál a šířili tak slávu podniku?

2/ Originální svatební oznámení… se nemusí dávat jen do obálky. Můžete ho poslat rovnou jako pohlednici.

3/ Pozvánka na firemní akci… můžete pozvat hosty na večírek pomocí originální pohlednice.

4/ Firemní oznámení… máte nové sídlo firmy? Nějakou informaci, kterou lze pomocí pohlednice posat do světa?

5/ Originální motivy… chcete poslat něco, co nikdo jiný nemá? nechte si vyrobit vlastní pohlednice. Vánoční motivy, květiny, hezká příroda… nebo jaký motiv byste si vybrali?

Co byste měli vědět o tisku pohlednic:

POČET POHLEDNIC

Pohlednice jde vyrobit od jednoho kusu, ale samozřejmě platí, čím více se jich tiskne, tím levnější je kusová cena. Dále ovlivní cenu, zda se tiskne jedna varianta, nebo více variant (více variant lze umístit vedle sebe na jeden tiskový arch).

Podle počtu kusů a variant teprve vybírám, kde se pohlednice budou tisknout, aby to bylo optimální.

Rozměr pohlednic je obvykle 105×148 mm nebo 98×150 mm (je to závislé na použizé tiskové technologii – což opět souvisí s počtem tištěných kusů pohlednic). Je možné tisknout i na DL formát (100×200 mm) , který se hodí na panoramatické fotografie.

Cena tisku pohlednic je od 2 – 10 Kč/kus dle počtu pohlednic (čím více tím levnější cena za jeden kus) a dle použité technologie (do nákladu 2000 ks se tiskne na malonákladových digitálních strojích).

POUŽITÉ FOTOGRAFIE

Jsou na pohlednici vámi dodané motivy? Máte-li profesionální fotografie, proč je nevyužít. Pokud vhodné obrázky nemáte, nabízím vytvoření fotografií přímo pro použití na pohlednice, které vám samozřejmě následně budou k dispozici i pro další potřeby (na web, na tiskové materiály..).

Nebojte se požádat o cenovou kalkulaci na základě konkrétního fotografického zadání.

GRAFICKÁ ÚPRAVA

Za přípravu layoutu a tiskových podkladů zaplatíte pouze jednou, případné další dotisky jsou již zdarma. Příprava jedné pohlednice je za 200 Kč.

Na zadní straně pohlednice můžete mít vlastní logo, předtištěný text, nebo běžný formát zadní strany pohlednice pro ručně psaný text určený adresátovi. Před tiskem vždy dostanete předlohu ke schválení.

(ceny jsou uvedeny bez DPH)Untitled photo