Rok 2021

Rok "21"... byl pro mne transformační. Pod vládou kovového tygra... dostavil se kov-vid... tedy prozření doprovázející tranformační proces. To pro mne znamená "žít změnu", která mi pomůže opřít se o vlastní sílu a stát na vlastním pevném základě.

Chytlavý nápěv "kujme pikle, kujme pikle... obvyklé i neobvyklé..." se přesně hodí k tomu, čeho jsme svědky v roce kovového tygra. Kdo a co tady kuje a proč?
Dě-kujeme pěkně! My si dáme raději své vlastní domácí pikles :)

Číslo "21" je zajímavé. 21 dní se líhne včela. 21 dní trvá, než projde všemi úkoly v úle a vylétne do světa za svým hlavním posláním... být dělnicí svého života. Když nějaký úkon dokážeme opakovat 21 dní po sobě, je velká šance, že se nám stane životním návykem.

Takže rok 21 byl výzvou a úkolem získat nějaké životní návyky, které chceme. Jaké si vybereme... to už je na nás. Uvidíme, až je opláchne sprška kolem probíhajícího vodního tygra, co z nich zbyde.

Momenty, které tvořily některé vteřiny mého roku 21 nabízím v tomto pětiminutovém "show". Show must go on... Tak jdu dále údolím a stoupat výš se nebojím.

2021 Transformace

a starší momenty:

2020 Svoboda přichází

2019 Vykročení po vlastní cestě

2018 Přijeti a rozloučení

2017 Léčení a hledání

2016 Otevřená srdce

2015 Ticho před bouříRok 2021

Kdo by chtěl projet rok 21 pomaleji... tak může:

Děkuji všem, co jdeme občas bok po boku... a zpíváme si do kroku... rok po roku :)