Spokojenost nade vše

Zpětná vazba je důležitá... Každého potěší pochvala... fotografa zvláště. Spokojený zákazník ... je můj cíl. Je dobře, když se fotografovaná osoba sama sobě na snímku líbí. To pak znamená, že fotografii občas někomu ukáže, někde ji vystaví, pochlubí se svým novým portrétem... Výsledná práce fotografova má smysl jen tehdy, pokud je někde k vidění. Fotografie v šuplíku jsou nanic. Kromě toho zpětná vazba je pro moji práci důležitá. Vždy je co zlepšovat, pokud se ovšem dozvím, že dělám chyby. Nebo naopak, že tak jak to dělám, je v pořádku. Nebojte se tedy sdělit mi svůj názor.

A kdo byl spokojený se mnou?

VendyS: Pavle, z celého srdce děkuji za krásné fotky. Tušila jsem, že to bude paráda. Víš, že se mi o nich i zdálo? Těším se, až je pošlu ke zveřejnění.

TerezaB: Fotky od Pavla jsou vždy zcela úchvatné. Člověk neví, že tam fotograf vůbec je, zároveň je legrace a čas plyne jiným tempem. Pokud byste chtěli zaznamenat jakýkoli okamžik svého života, vřela Pavla jako fotografa doporučuji. Kdo umí, ten umí. Děkujeme

Svatba D+T: Děkujeme mockrát!!! Ohromně jsme si to užili a děkujeme, že jsi tam s námi byl.

Svatba Lucie & Petr: Opravdu nadhera. Všichni včetně nás tvé fotografické uměni adorují, kolegyňky z práce se do tebe přímo zamilovaly :) Jsi opravdový profesionál se skvělymi náapady a citem pro okamžik.

Libka: Děkuji za velmi příjemne focení....Pavel je užasný fotograf se kterým se moc kraásně povidá a práce s ním je radost ...za sebe mohu jen doporučit a děkuju za krásne fotky :-)...

Sunlenka: Velmi příjemný a galantní fotograf s jasnou představou o focení. Umí navodit klidnou atmosféru a perfektně zvládl komunikaci a spolupráci s mou 3 letou dcerou. Fotky dodány rychle. Profesionál. Doporučuji.

Simona: Perfektní focení se sympatickým a kreativním fotografem. Pavel je moc příjemný, slušný a zábavný s plno kreativními nápady! Focení jsem si užila. Doporučuji:)

Princzess: Velmi příjemné ráno v podobě focení, které uteklo strašně rychle. Fotografie dodal tak, jak slíbil. Spolupráce na úrovni. Doufám, že to nebylo naše poslední focení. DOPORUČUJI!!

Kateřina: jsem moc spokojená, moc se mi všechny fotografie líbí. Jsem za tohle focení strašně moc ráda, jsem ráda, že jsi mě nezklamal a nafotil jsi stejně tak krásné fotky jako máš u sebe v galerii.

Kikinapokorna: Pavel je velice sympatický a ochotný fotograf který ví co chce . Focení mě velmi bavilo a můžu jen doporučit! :)

Klam: Pavel přesně ví, jak člověku nebrat odvahu, a tu spoustu nápadů, co sype z rukávu, realizuje s velkým ohledem na možnosti a hranice modelu. Navíc je to radost, když člověk ve fotografovi potká kluka se širokým záběrem, takže celé konverzačně-tvůrčí odpoledne uběhlo tak hladce, a ještě z toho vytvořil něco, z čeho jsem nadšená.

Baby Nicole: S Pavlem se fotí samo, skvělá spolupráce na profi úrovni. DOPORUČUJI ;))

Soliska: Prvni zkusenost s Pavlem na foceni byla bajecna, vtipny, profesionalni a slusny. Uz jsem obdrzela prvni fotku a musim rici, ze jsem spokojena, jen doporuciji a doufam, ze nas v budoucnu potka dalsi spolecne foceni.

Nikolart: Dávám velkou pochvalu! Focení jsem si včera moc užila.-) Co kout místnosti, to nápad na focení. A už se těším na krásné fotky.

Pajuska87: Včerejší focení bylo fajn, doufám, že ti prcci nedali moc zabrat :D

Pauli: Úžasně strávené odpoledne se skvělým fotografem :) promyšlené spracování fotografií a myslím, že i skvělý výsledek :) Jsem moc ráda, že jsem měla tu čest s Tebou spolupracovat a doufám, že to nebylo naposledy. ROZHODNĚ DOPORUČUJI VŠEM kdo chce profika se vším všudy !!!

Barysek333: Pavel mel plno nachystanych napadau, ktere se nam snad podarilo zrealizovat. Pri foceni panovala skvela uvolnena atmosfera. Proste mohu jen doporucit a tesim se na pripadnou dalsi spolupraci.

Mumu: Pohodové focení se sympatickým fotografem a výsledné fotky se mi MOC libí!

Dadísek: Focení s Pavlem mě moc bavilo, byla zábava, plno nápadů, skvělá atmosféra prostě prima focení a fotečky se mi moooc líbí !!! Děkuji :-)

Verenice: Včera jsem měla tu čest s Pavlem fotit a musim říct,že to bylo vážně super! Pohodová atmosféra..žádný stres..sranda..super nápady..a už teď se nemůžu dočkat fotek!:) Prostě ROZHODNĚ DOPORUČUJI! Moc děkuji a doufám,že zas někdy něco nafotíme!;)

LUCA: Foceni s Pavlem bylo super.. prijemna atmosfera, docela i zabava a rychle to uteklo.. Proste paradni odpoledne.. :)

Lucie: Pavlovi bych chtela moc podekovat za baajecny organizacni tym a uzasne foceni..naprosta profesionalita...proste foceni bez chybicky...takze dekuju, dekuju, dekuju :)