S fotoaparátem v ruce pobíhám po světě už hezkou řádku let. Považuji se za fotografa s osobním přístupem. Nemám žádný mustr, podle kterého postupuji.
Snažím se vytvořit atmosférua náladu osoby, aby vznikla fotografie v tom nejlepším světle.

Nálada při fotografování významně ovlivňuje výsledek. Proto se snažím, aby se všichni cítili uvolněně a tato pohoda se promítla i do fotografií.

Fotografování mám rád, dělám vše proto, abych si focení užil a aby bylo příjemné i portrétovaným.


Untitled photo

JSEM JEDINEČNÁ


Speciálně vyladěná nabídka, pro ženy, které chtějí zažít příjemný čas s vizážistkou a fotografem. Více informací je zde: JEDINEČNÁ


Hodinový fotograf

Znáte pojem „hodinový fotograf“? Co lze stihnout za „Hodinu s fotografem“? Každý z nás občas potřebuje fotografii. K životopisu, pro partnera jako dárek nebo třeba chcete mít hezkou úvodní fotku na profilu. V takovém případě jdete k fotografovi. V atelieru, kde to neznáte se však nemusíte cítit uvolněně. Nebylo by lepší fotit se na místě, kde je vám dobře (například v oblíbené kavárně)? A naplánovat si focení na čas, kdy vám to sluší (například, když vycházíte od kadeřníka)? Ozvěte se mi, kdy a kde chcete mít pro sebe svého „hodinového fotografa“. Přijedu za vámi do kadeřnictví nebo do módního salonu, do kavárny nebo domů.

Hodinka fotografování v prostředí, které vám bude příjemné. Uvolněné, pohodové fotky. Fotografie může být zábavná. Fotografie může být hrou.Služby Fotografa

Osobní fotograf k vašim službám. Snažím se, aby fotografování probíhalo v příjemné a uvolněné atmosféře. Z vytvořených fotografií (nebo z vašich vlastních) nabízím grafickou přípravu a tisk fotoknih, plakátů či pohlednic.

Portrét a Lidé (civilní portrét, business, fashion, life style…)

Svatby a Oslavy (celý den včetně přípravy nevěsty a party, oslavy narozenin…)

Rodina a Vztahy (celá rodina, zamilované dvojice, těhotenství, rodinné foto, děti…)

Akt a Boudoir (umělecký akt, vkusný dárek pro partnerta, boudoir…)

Reportáž – Akce (firemní akce, konference, večírky, team-building…)

Cena: hodinová sazba cca 1200 až 1800 Kč (záleží zda firma či člověk) na fotografické i postprodukční práce + případné pronájmy prostor, první hodina od 2000 Kč.


Den s fotografem

Jednodenní individuální workshop – fotoškola hrou…
Seminář pro jednu až tři osoby probíhá obvykle od 10 do 17 hodin.
Teorie i praxe pro začínající fotografy.

Základní fotografické pojmy
Kompozixce, + Světlo +  Tvůrčí nástroje + Příprava na focení

Cena kurzu:
1 účastník 4000 Kč
2 účastníci 5000 Kč dohromady
3 účastníci 6000 Kč dohromady

V ceně kurzu je:
1/ káva a zákusek v kavárně při teoretické části
2/ oběd
3/ kurz + písemné podklady z kurzu
4/ fotografie z kurzu (fotografie vzniklé během dne jako ukázkové práce)


Untitled photo

Grafické práce a tisk

Vzniklé fotografie obvykle slouží k nějakému dalšímu účelu. Fotokniha, obraz na zeď, a nebo je lze použít na vizitku, leták, plakát a mnoho jiných tiskovin. S těmito pracemi a tisky vám mohu pomoci. Můžeme spolupracovat takzvaně od focení po tisk.

Oblíbené jsou třeba firemní pohlednice.
Více o pohlednicích naleznete na blogu.


Publikace vytvořených fotografií

Z každého fotografování si vyberu jednu nebo více záběrů, které jsou ve veřejně dostupných portfoliích zde na webu. Samozřejmě, pokud jde o snímky intimnějšího charakteru, je to vždy po souhlasu klienta. Zveřejnění práce fotografa je nutnou součástí jeho činnosti.

Untitled photo